O nas

Kilka słów o naszej firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Marketingowe SAMPOL-BIS powstało w latach dziewięćdziesiątych. Podstawą działalności firmy jest produkcja części zamiennych do maszyn i ciągników rolniczych. Od początku istnienia firma specjalizuje się w produkcji pomp wodnych do ciągników rolniczych marki URSUS i ZETOR oraz pomp wodnych do kombajnu zbożowego BIZON i do sieczkarni samobieżnej FORTSCHRITT.


Z biegiem czasu rozszerzono produkcję do ponad 180 pozycji takich jak: chłodnice oleju, wymienniki ciepła, tylne i dolne zaczepy, przednie zaczepy i wiele innych części do maszyn rolniczych typu BIZON i CYKLOP. Od 2005 roku SAMPOL-BIS importuje części do ciągników rolniczych - głównie są to pompki hamulcowe oraz cylinderki.

W tym samym czasie SAMPOL-BIS zostaje przedstawicielem handlowym firmy produkującej uszczelki-reperaturki do pomp wodnych do ciągników rolniczych, samochodów osobowych oraz ciężarowych typu DAF, MAN, MERCEDES, VOLVO, FORD, FIAT POLSKI, ZETOR, URSUS, itd. Łącznie posiadamy ponad 50 modeli różnych uszczelnień do pomp wodnych samochodowych, pomp hydroforowych jak i próżniowych..Produkty i usługi:

Facebook


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zxslduobkx/domains/sampolbis.pl/public_html/sampolbis2019/wp-content/plugins/arscode-social-slider/fblb_slider.php on line 47